ASTM F1928 Eğlence Kartlarının Tüketici Eğlence Amaçlı Kullanımı için Standart Güvenlik Kılavuzu

ASTM Testleri

ASTM F1928 Eğlence Kartlarının Tüketici Eğlence Amaçlı Kullanımı için Standart Güvenlik Kılavuzu

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM F1928 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu kılavuz, özel kullanıma yönelik ticari olarak üretilmiş eğlence kartlarının, uygun arazi koşullarında tüketiciler tarafından kullanımı ve bakımı ile ilgilidir.

ASTM F1928 Eğlence Kartlarının Tüketici Eğlence Amaçlı Kullanımı için Standart Güvenlik Kılavuzu

Bu kılavuz, fun-kart sporunun doğasında bulunanlar dışındaki tehlikeleri, normal kullanım amacı sırasında fun-kart kullanıcılarına yönelik olarak azaltmayı amaçlamaktadır.

Bu kılavuz, özel kullanım için eğlence kartları için geçerlidir ve indirimli, yarış, ev yapımı, tüketici tarafından değiştirilmiş kartlar, pedalla çalışan kartlar, motorsuz kartlar veya ticari amaçlar için kullanılan kartlar için geçerli değildir.

Bu kılavuz, özellikle eğlence-kartlarla ilgili olarak, operatörlerin ve yolcuların, eğlence kartını kullanmaları ve çalıştırmaları ile kabul etmiş sayılacakları, düşme, çarpma, geçme, alttan düşme dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan operasyonel tehlikeler olduğunu kabul eder.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F1928 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp