ASTM F2057 Giysi Saklama Üniteleri için Standart Güvenlik Standardı

ASTM Testleri

ASTM F2057 Giysi Saklama Üniteleri için Standart Güvenlik Standardı

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM F2057 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu güvenlik spesifikasyonu, sandıklar, şifonyerler, çekmeceli sandıklar, gardıroplar, chifferobes, bürolar, kapı sandıkları ve şifonyerler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bağımsız giysi saklama ünitelerinin devrilmesiyle bağlantılı tehlikelerden kaynaklanan çocukların yaralanmalarını ve ölümlerini azaltmayı amaçlamaktadır.

ASTM F2057 Giysi Saklama Üniteleri için Standart Güvenlik Standardı

Bu güvenlik spesifikasyonu, kitaplıklar veya eğlence mobilyaları, ofis mobilyaları, yemek odası mobilyaları, mücevher gardıropları, yatak altı çekmeceli saklama üniteleri, yatak odası kullanımına yönelik olmayan ara sıra vurgulu mobilyalar, çamaşır depolama/ayırma üniteleri, komodinler gibi raf ünitelerini kapsamaz. veya binaya kalıcı olarak takılması amaçlanan yerleşik üniteler veya Tüketici Güvenliği Spesifikasyonu F2598'de tanımlandığı gibi “Giyim Saklama Sandıkları”nı kapsamaz .

Bu standart, beş yaşına kadar (bu dahil olmak üzere) çocukları kapsaması amaçlanmıştır.

Bu standart, PS 110–98'in yerini alır.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F2057 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp