ASTM F2079 Balonla Genişletilebilir Stentlerin İçsel Elastik Geri Tepmesini Ölçmek için Test

ASTM Testleri

ASTM F2079 Balonla Genişletilebilir Stentlerin İçsel Elastik Geri Tepmesini Ölçmek için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM F2079 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, bir stentin çapının, balonun sönmesinin ardından hala dağıtım balonu üzerindeyken genişletilmiş çapından gevşemiş çapına düşme yüzdesini ölçmektir.

ASTM F2079 Balonla Genişletilebilir Stentlerin İçsel Elastik Geri Tepmesini Ölçmek için Test

Bu test yöntemi, stentin çapı mekanik yollarla önceden yerleştirilmiş boyutundan yerine yerleştirilmiş boyutuna yükseltildiğinde plastik olarak deforme olan bir malzemeden üretilen stentler için uygundur.

Bu test yöntemi, malzemenin bilinen bir sıcaklık bağımlılığı olmadığı sürece oda sıcaklığında havada gerçekleştirilebilir, bu durumda testin yapıldığı sıcaklık raporda belirtilecektir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F2079 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp