ASTM F2193 Omurga İskelet Sisteminin Cerrahi Fiksasyonunda Kullanılan Bileşenler için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM F2193 Omurga İskelet Sisteminin Cerrahi Fiksasyonunda Kullanılan Bileşenler için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar ASTM F2193 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu spesifikasyonlar ve test yöntemleri, omurga iskelet sisteminin cerrahi fiksasyonunda kullanılan sistemlerin bileşenleri için kapsamlı bir referans sağlamayı amaçlamaktadır.

ASTM F2193 Omurga İskelet Sisteminin Cerrahi Fiksasyonunda Kullanılan Bileşenler için Standart Test Yöntemi

Standart, malzeme, etiketleme ve işleme gereksinimlerini belirten standart özellikleri kataloglar. Spesifikasyonlar ve test yöntemleri ayrıca omurga bileşenlerinin boyutunu ve diğer fiziksel özelliklerini ve omurga bileşenlerinin performansıyla ilgili performans tanımlarını tanımlamak için kullanılabilecek ortak terminoloji oluşturur.

Ek olarak, spesifikasyonlar ve test yöntemleri, omurga bileşenlerinin performansla ilgili mekanik özelliklerini tutarlı bir şekilde ölçmek için performans gerekliliklerini ve standart test yöntemlerini belirler.

Bu spesifikasyonlar ve test yöntemleri, spinal iskelet sisteminin cerrahi fiksasyonunda kullanılan sistemlerle ilgili endişeleri gidermek için mevcut bir dizi standarttır. Bu spesifikasyonlar ve test yöntemleri, birçok spinal fiksasyon sisteminde bulunan ayrı bileşenlere odaklanır.

Bu spesifikasyonların ve test yöntemlerinin amacı, bu standartta ele alınan spinal bileşenler için performans düzeylerini veya vakaya özel klinik performansı tanımlamak değildir. Bu bileşenlerden herhangi birinin belirli günlük yaşam aktiviteleri için bireysel hastalarda kullanılmasının sonuçlarını tahmin etmek için yetersiz bilgi mevcuttur.

Ayrıca, bu belgenin amacı, spinal iskelet sisteminin cerrahi iç fiksasyonunda kullanılan sistemlerin ayrı bileşenleri için özel tasarımları tanımlamak veya belirtmek değildir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F2193 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp