ASTM F2208 Konut Havuzu Alarmları için Standart Güvenlik Spesifikasyonu

ASTM Testleri

ASTM F2208 Konut Havuzu Alarmları için Standart Güvenlik Spesifikasyonu

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM F2208 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu güvenlik spesifikasyonu, konut tipi yüzme havuzları ve kaplıcalar için havuz alarmları için güvenlik ve performans gerekliliklerini kapsar.

ASTM F2208 Konut Havuzu Alarmları için Standart Güvenlik Spesifikasyonu

Bu güvenlik spesifikasyonu, kişisel güvenliği artırmayı ve yaralanmaları veya ölümleri azaltmayı amaçlayan cihazları açıklar.

Bu güvenlik şartnamesi, bir yaşında veya daha büyük bir çocuğun, yüzme havuzları veya kaplıcaların suyuna kasıtsız, denetimsiz veya kazara girmesi durumunda hızlı ve otomatik algılama ve alarm sağlayan cihazları kapsar.

Bu güvenlik belirtiminin, yürürlükte olması gereken diğer standart güvenlik gereksinimlerinin, yani yetişkin gözetimi, çitler, kapılar, kilitler vb. yerine geçmesi amaçlanmamıştır.

Bu güvenlik spesifikasyonu, dört farklı alarm tipini kapsar. Bu güvenlik spesifikasyonunun tespit kriterleri, bir yaşında ve daha büyük bir çocuk içindir.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F2208 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

 

 

 

 

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp