ASTM F2255 Bindirme Kesmede Doku Yapıştırıcıları için Test

ASTM Testleri

ASTM F2255 Bindirme Kesmede Doku Yapıştırıcıları için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM F2255 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,yumuşak doku üzerinde cerrahi yapıştırıcılar veya dolgu macunları veya her ikisi olarak kullanılması amaçlanan doku yapıştırıcılarının yapıştırıcı güçlerinin karşılaştırılması için bir araç sağlaması amaçlanmıştır.

ASTM F2255 Bindirme Kesmede Doku Yapıştırıcıları için Test

Uygun substrat seçimi ile doku yapıştırıcısı bazlı tıbbi cihazların imalatında kalite kontrol amacıyla da kullanılabilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F2255 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp