ASTM F2412 Ayak Koruma Ve Performans Paketi için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM F2412 Ayak Koruma Ve Performans Paketi için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar, ASTM F2412 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. ASTM F2412 Ayak Koruma ve Performans Paketi, güvenlik ayakkabılarının performansına ilişkin gerekliliklerin yanı sıra ayak koruması için test yöntemlerini belirtir.

ASTM F2412 Ayak Koruma Ve Performans Paketi için Standart Test Yöntemi

ASTM F2412 Ayak Koruma ve Performans Paketi, ayak yaralanmasına neden olabilecek işyeri tehlikelerine karşı koruma sağlamak için ayakkabı performans standardı sağlamayı amaçlamaktadır. Performans ve test yöntemleri, darbe direnci, sıkıştırma direnci, elektriksel iletkenlik direnci ve çok daha fazlasını içerir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F2412 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp