ASTM F2582-14 Asetabular Protezlerin Sıkışması için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM F2582-14 Asetabular Protezlerin Sıkışması için Standart Test Yöntemi

Bu standart, dinamik çarpma koşulları altında asetabular bileşen yorgunluğunu, deformasyonunu ve aşınmasını ve femur başı tertibatının yerinden çıkmasını değerlendirmek için bir prosedürü kapsar.

ASTM F2582-14 Asetabular Protezlerin Sıkışması için Standart Test Yöntemi

Bu test yöntemi, tek parça asetabular protezleri, modüler protezleri ve polimerik, metalik veya seramik malzemelerden üretilmiş kısıtlı protezleri değerlendirmek için kullanılabilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F2582-14 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp