ASTM F2606 Balon Genişletilebilir Vasküler Stentler ve Stent Sistemlerinin Üç Noktada Bükme için Test

ASTM Testleri

ASTM F2606 Balon Genişletilebilir Vasküler Stentler ve Stent Sistemlerinin Üç Noktada Bükme için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM F2606 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, üç noktalı bükme prosedürlerini kullanarak balonla genişletilebilir stent ve stent sistemi esnekliğini nicel olarak karakterize etmek için kılavuzlar sağlar.

ASTM F2606 Balon Genişletilebilir Vasküler Stentler ve Stent Sistemlerinin Üç Noktada Bükme için Test

Yerleştirilmiş stent esnekliğini karakterize etmek ve stent ve balon bölgesinde yerleştirme öncesi stent sistemi esnekliğini karakterize etmek için kılavuzlar sağlanmıştır.

Bu standart, en az 4:1 açıklık uzunluğu ile stent dış çapı (test edildiği gibi) oranı kullanılarak uygun şekilde değerlendirilemeyen test maddeleri için önerilmez. Bu gerekliliği karşılamayan test maddelerinin, bükülme dışındaki modlar tarafından kayda değer deformasyon sergilemesi muhtemeldir.

Bu standart, kendiliğinden genişleyen stentlerin, kendiliğinden genişleyen stent sistemlerinin, endoprotezlerin (stent-greftler) veya endoprotez sistemlerinin bükülme esnekliğini karakterize etmek için prosedürler sağlamaz.

Ancak, bu kılavuzun bazı yönleri, bu cihazlar için uygun üç noktalı bükme karakterizasyon prosedürlerinin geliştirilmesinde faydalı olabilir. Bu kılavuz vasküler stentler ve stent sistemleri düşünülerek geliştirilmiş olsa da, vasküler olmayan uygulamalarda kullanılan balonla genişletilebilir stentlerin ve stent sistemlerinin bükülme esnekliğini karakterize etmek için faydalı olabilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen inç-pound birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

EUROLAB, üreticilere ASTM F2606 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp