ASTM F2665-09 Total Ayak Bileği Protezinin Standart Spesifikasyonu

ASTM Testleri

ASTM F2665-09 Total Ayak Bileği Protezinin Standart Spesifikasyonu

Bu standart, en az 15° dorsifleksiyona ve 15 ila 25° ( 1 ) 2 plantar fleksiyona izin veren talar ve tibial bileşenleri kullanarak fonksiyonel artikülasyon sağlamak için kullanılan total ayak bileği değiştirme (TAR) protezlerini kapsar.

ASTM F2665-09 Total Ayak Bileği Protezinin Standart Spesifikasyonu

Modüler ve modüler olmayan tasarımlara sahip birincil ve revizyon cerrahisi için ayak bileği bileşenleri, sabit veya hareketli yatak tasarımlarına sahip yatak bileşenleri ve çimentolu veya çimentosuz kullanım bileşenleri bu spesifikasyonun kapsamına dahildir.

Bu spesifikasyon, malzeme ve protez geometrisinin temel tanımlarını sağlamayı amaçlamaktadır. Ayrıca protezin in vivo performansı için önemli olduğu belirlenen bu özellikler tanımlanır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F2665-09 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp