ASTM F2879 Airsoft Sports için Göz Koruyucu Cihazlar için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM F2879 Airsoft Sports için Göz Koruyucu Cihazlar için Standart Şartname

EUROLAB laboratuvar ASTM F2879 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. ASTM F2879 standardı, 6 mm airsoft mermileri ile airsoft sporunda katılımcılar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmış göz koruyucu cihazlar (EPD'ler) için geçerlidir. Bu EPD'ler, airsoft mermilerinin çarpması ve delinmesi sonucu göz ve adneksin yaralanmasını en aza indirmek veya önemli ölçüde azaltmak için tasarlanmıştır.

ASTM F2879 Airsoft Sports için Göz Koruyucu Cihazlar için Standart Şartname

Airsoft silahları, bir kağıt veya jel hedef ve sekmeyi önlemek için yeterli bir geri durdurma ile hedef talimi için kullanıldığında, atıcılar, ateşli silahlar, top mermi (BB) silahları veya ANSI'yi karşılayan havalı silahlarla kullanıma uygun göz koruması (ateş gözlüğü) kullanabilirler. Z87.1. Bu spesifikasyonun dengesi, airsoft silahları kullanan taktik sporlarda katılımcılar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmış EPD'ler için geçerlidir.

Bu spesifikasyonun gerekliliklerini karşılayan EPD'ler, başın diğer kısımlarına değil, gözler ve adneks için koruma sağlar. Bu spesifikasyon, üretici tarafından sağlanan bilgilere dayalı olarak EPD ile birlikte kullanıldığında gözlük veya kontakt lens kullanımını sınırlamaz.

Birimler-SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Kuruluşumuz EUROLAB, sayısız test, ölçüm, analiz ve değerlendirme çalışmaları arasında, eğitimli ve uzman kadrosu ve ileri teknolojik donanımı ile ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde, airsoft sports için göz koruyucu cihazlar için standart şartname hizmetleri vermektedir. ASTM F2879 standardı kapsamında test hizmeti almak için EUROLAB ile iletişime geçin.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp