ASTM F30 Demir-Nikel Sızdırmazlık Alaşımları için Standart Şartname

ASTM Testleri

ASTM F30 Demir-Nikel Sızdırmazlık Alaşımları için Standart Şartname

EUROLAB laboratuvar ASTM F30 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu spesifikasyon, esas olarak elektronik uygulamalarda cama sızdırmaz hale getirilmesi amaçlanan demir-nikel alaşımlarını kapsar.

ASTM F30 Demir-Nikel Sızdırmazlık Alaşımları için Standart Şartname

Bu alaşımlardan bazıları seramiklere sızdırmazlık sağlamak için kullanılabilir, ancak mevcut haliyle bu spesifikasyon, metal-seramik contalar için malzemeyi kapsamaz.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F30 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp