ASTM F330 Havacılık Şeffaf Muhafazalarının Kuş Darbe Testi için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM F330 Havacılık Şeffaf Muhafazalarının Kuş Darbe Testi için Standart Test Yöntemi

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM F330 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu test yöntemi, bir destek yapısına monte edilmiş sabit bir havacılık şeffaflığına (ön cam, kanopi veya pencere) paketlenmiş bir kuşu ateşleyerek standart bir dizi koşul altında kuş darbe testlerinin yapılmasını kapsar.

ASTM F330 Havacılık Şeffaf Muhafazalarının Kuş Darbe Testi için Standart Test Yöntemi

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerinin matematiksel dönüşümleridir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevresel uygulamaları oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticarete Yönelik Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, Kılavuzların ve Tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler hakkında kararda belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM F330 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp