ASTM F3325 Testere Kullanıcıları için Bacak Koruyucu Cihazlar Test Standardı

ASTM Testleri

ASTM F3325 Testere Kullanıcıları için Bacak Koruyucu Cihazlar Test Standardı

Bu spesifikasyon, motorlu testere operatörlerinin bacaklarına kesilme direnci koruması sağlamak üzere tasarlanmış koruyucu giysi ve koruyucu cihazların tasarımı, performansı, testi ve sertifikasyonu için minimum gereksinimleri belirtir.

ASTM F3325 Testere Kullanıcıları için Bacak Koruyucu Cihazlar Test Standardı

Bu spesifikasyonun amacı, motorlu testere operatörleri tarafından giyildiğinde, çalışan bir elektrikli testere zinciri ile temastan kaynaklanan bacak yaralanmalarının ciddiyetini azaltması amaçlanan koruyucu giysiler ve koruyucu cihazlar için uyum, işlev ve performans kriterlerini belirlemektir.

Bu standardın ayrıntılı bir üretim veya satın alma spesifikasyonu olarak hizmet etmesi amaçlanmamıştır, ancak minimum performans gereksinimlerinin karşılanmasını sağlamak için satın alma sözleşmelerinde referans alınabilir.

Bu standardın performans gerekliliklerine uygunluğu belirlemek için kullanılan kontrollü laboratuvar testleri, motorlu testere operatörlerinin maruz kalabileceği tüm durumlar için performans seviyelerinin belirlenmesi olarak kabul edilmeyecektir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, Dünya Ticaret Örgütü Ticaretin Önündeki Teknik Engeller (TBT) Komitesi tarafından yayınlanan Uluslararası Standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM F3325 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp