ASTM F756 Malzemelerin Hemolitik Özelliklerinin Değerlendirilmesi için Standart Uygulama

ASTM Testleri

ASTM F756 Malzemelerin Hemolitik Özelliklerinin Değerlendirilmesi için Standart Uygulama

EUROLAB laboratuvar ASTM F756 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu uygulama, kanla temas edecek tıbbi cihazların üretiminde kullanılan malzemelerin hemolitik özelliklerinin değerlendirilmesi için bir protokol sağlar.

ASTM F756 Malzemelerin Hemolitik Özelliklerinin Değerlendirilmesi için Standart Uygulama

Bu uygulama, kanla temas halinde kullanılması amaçlanan materyallerin akut in vitro hemolitik özelliklerini değerlendirmeyi amaçlamaktadır.

Bu uygulama, materyalin özü veya materyalin kanla doğrudan teması ile statik koşullar altında bir hemoliz testi için bir protokolden oluşur.

Bu uygulama, malzemelerin biyouyumluluğunun değerlendirilmesi için geliştirilmiş birkaç uygulamadan biridir. Uygulama F748, belirli bir uygulama için malzemeleri test etmek için uygun yöntemlerin seçimi için rehberlik sağlayabilir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F756 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp