ASTM F88 Esnek Bariyer Malzemelerinin Sızdırmazlık Mukavemeti için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM F88 Esnek Bariyer Malzemelerinin Sızdırmazlık Mukavemeti için Standart Test Yöntemi

Bu standart, esnek bariyer malzemelerindeki contaların mukavemetinin ölçülmesini kapsar. Test, esnek bir malzeme ile sert bir malzeme arasındaki contalar üzerinde yapılabilir. Bu test yöntemine göre test edilen contalar herhangi bir kaynaktan, laboratuvardan veya ticari olabilir.

ASTM F88 Esnek Bariyer Malzemelerinin Sızdırmazlık Mukavemeti için Standart Test Yöntemi

Bu test yöntemi, contayı içeren bir test şeridini ayırmak için gereken kuvveti ölçer. Ayrıca numune arızası modunu da tanımlar.

SI birimlerinde veya inç-pound birimlerinde belirtilen değerler ayrı ayrı standart olarak kabul edilecektir. Her sistemde belirtilen değerler tam eşdeğer olmayabilir; bu nedenle, her sistem diğerinden bağımsız olarak kullanılmalıdır. İki sistemden elde edilen değerlerin birleştirilmesi, standartla uyumsuzlukla sonuçlanabilir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F88 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp