ASTM F887 Kişisel Tırmanma Ekipmanları için Standart Özellikler

ASTM Testleri

ASTM F887 Kişisel Tırmanma Ekipmanları için Standart Özellikler

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM F887 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart, aşağıdakilerin özelliklerini ve yeterlilik testlerini kapsar:

ASTM F887 Kişisel Tırmanma Ekipmanları için Standart Özellikler

  • Dağcılar;
  • Dağcı kayışları;
  • Tırmanıcı Pedleri;
  • Tırmanıcı Ayak Plakaları;
  • Vücut Kemerleri;
  • Kilitleme Kancalı/Karabinalı Konumlandırma Cihazları;
  • Ahşap Direk Düşme Engelleme Cihazları (WPFRD);
  • Koşum takımı;
  • Şok Emici Boyunluklar.

Bu cihazlar, işçiler tarafından direklere, ağaçlara, kulelere ve diğer yapılara tırmanmada kullanılır. Anlık elektrik arkları veya alevin termal tehlikelerine maruz kalabilecek işçiler için koşum takımı ve şok emici ara bağlantıların ark direnci için minimum performans kriterleri dahil edilmiştir.

Tip A, B ve C olmak üzere üç tip tırmanıcı ve Tip A ve B olmak üzere iki tip tırmanıcı kayışı kapsanmaktadır. Tip A ve B olmak üzere iki tip vücut kemeri kapsanmaktadır.

Dört tip konumlandırma cihazı: Üç konumlandırma kayışı, Tip A, B ve C ve ayarlanabilir konumlandırma ara bağlantıları kaplıdır.

İnç-pound birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen değerler, yalnızca bilgi amaçlı sağlanan ve standart olarak kabul edilmeyen SI birimlerine matematiksel dönüşümlerdir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili güvenlik endişeleri. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F887 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp