ASTM F904 Lamine Esnek Malzemelerin Yapışma Mukavemeti için Test

ASTM Testleri

ASTM F904 Lamine Esnek Malzemelerin Yapışma Mukavemeti için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM F904 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,laminatın bağlanma kuvvetinin veya kat yapışmasının ölçülmesini sağlamak için selüloz, kağıt, plastik film ve folyo gibi esnek malzemelerden yapılmış laminat katlarının ayrılmasına yönelik teknikleri açıklar.

ASTM F904 Lamine Esnek Malzemelerin Yapışma Mukavemeti için Test

Bu, çeşitli işlemlerle yapılan laminatları içerir: yapışkan laminatlar, ekstrüzyon kaplamalar, ekstrüzyon laminatlar ve birlikte ekstrüzyonlar.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Parantez içinde verilen değerler sadece bilgi amaçlı verilmiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM F904 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp