ASTM G22 Plastiklerin Bakterilere Karşı Direncinin Belirlenmesi İçin Standart Uygulama

ASTM Testleri

ASTM G22 Plastiklerin Bakterilere Karşı Direncinin Belirlenmesi İçin Standart Uygulama

EUROLAB laboratuvar ASTM G22 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu uygulama, bakterilerin kalıplanmış ve fabrikasyon ürünler şeklindeki plastiklerin özellikleri üzerindeki etkisini belirlemek için A ve B olmak üzere iki prosedürü kapsar.

ASTM G22 Plastiklerin Bakterilere Karşı Direncinin Belirlenmesi İçin Standart Uygulama

Tüpler, çubuklar, levhalar ve film malzemeleridir. Prosedür B, test bakterileri ile numuneler arasında Prosedür A'dan daha kapsamlı bir temas sağlar. Optik, mekanik ve elektriksel özelliklerdeki değişiklikler, uygulanabilir ASTM yöntemleri ile belirlenebilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, dünya ticaret örgütü ticaretin önündeki teknik engeller (TBT) komitesi tarafından yayınlanan uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM G22 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp