ASTM G29 Yosun Direnç Testi

ASTM Testleri

ASTM G29 Yosun Direnç Testi

EUROLAB laboratuvar ASTM G29 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu standart,bir antimikrobiyal yüzeyin alg saldırısına direnme yeteneğini değerlendirir.

ASTM G29 Yosun Direnç Testi

Bu tür testler önemlidir çünkü algler su kütlelerinin içinde ve çevresinde her yerde bulunur. Bu sulu ortamların çoğu, yüzme havuzları gibi insan faaliyetleriyle ilişkilidir.

Doğru koşullar altında, algler çoğalarak bu yapılara nüfuz edebilen ve onları çirkin ve bazen tehlikeli hale getiren büyük makrofilmler oluşturabilir. Zamanla, bazı algler, bileşenleri değiştirilmeleri gereken noktaya kadar bozabilir.

İnsan yapıları üzerinde veya çevresinde yaygın alg büyümesini önlemenin veya ortadan kaldırmanın bir yolu, yüzey yapışmasına direnmek veya alg büyümesini başka bir şekilde engellemek için formüle edilmiş malzemeleri kullanmaktır. Bu özellikleri elde etmek için, su ile temas eden malzemelere anti-algal kaplamalar, filmler uygulanır veya formüle edilir.

EUROLAB, üreticilere ASTM G29 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp