ASTM G69 Alüminyum Alaşımlarının Korozyon Potansiyellerinin Ölçümü için Standart Test Yöntemi

ASTM Testleri

ASTM G69 Alüminyum Alaşımlarının Korozyon Potansiyellerinin Ölçümü için Standart Test Yöntemi

EUROLAB laboratuvar ASTM G69 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu test yöntemi, bol miktarda katodik reaktan sağlamak için yeterli hidrojen peroksit eklenmiş sulu bir sodyum klorür çözeltisi içindeki bir alüminyum alaşımının korozyon potansiyelinin ölçümü için bir prosedürdür.

ASTM G69 Alüminyum Alaşımlarının Korozyon Potansiyellerinin Ölçümü için Standart Test Yöntemi

Korozyon potansiyeli bazen açık devre çözümü veya dinlenme potansiyeli olarak anılır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, dünya ticaret örgütü ticaretin önündeki teknik engeller (TBT) komitesi tarafından yayınlanan uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM G69 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp