ASTM G7 Metalik Olmayan Malzemelerin Atmosferik Çevresel Maruz Kalma için Test

ASTM Testleri

ASTM G7 Metalik Olmayan Malzemelerin Atmosferik Çevresel Maruz Kalma için Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM G7 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu standart,metalik olmayan malzemelerin çevreye doğrudan maruz kalması için izlenecek prosedürleri kapsar.

ASTM G7 Metalik Olmayan Malzemelerin Atmosferik Çevresel Maruz Kalma için Test

Bir yaşlandırma testinin yaratıcıları, ayrı bir kurum tarafından gerçek maruziyeti gerçekleştirdiğinde, test ve kontrol numunelerinin maruz kalmasına ilişkin özel koşullar açıkça tanımlanmalı ve tüm taraflar arasında karşılıklı olarak anlaşmaya varılmalıdır.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilmelidir. Parantez içinde verilen inç-pound birimleri yalnızca bilgi amaçlıdır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Kullanımdan önce uygun güvenlik ve sağlık uygulamaları oluşturmak ve düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM G7 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp