ASTM G84 Islanma Koşullarına Maruz Kalan Yüzeylerde Islaklık Süresinin Ölçümü için Standart Test

ASTM Testleri

ASTM G84 Islanma Koşullarına Maruz Kalan Yüzeylerde Islaklık Süresinin Ölçümü için Standart Test

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM G84 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu uygulama, nem birikimi oluşturan döngüsel atmosferik koşullara maruz kalan yüzeylerde ıslaklık süresinin (TOW) izlenmesi için bir tekniği kapsar.

ASTM G84 Islanma Koşullarına Maruz Kalan Yüzeylerde Islaklık Süresinin Ölçümü için Standart Test

Bu uygulama aynı zamanda bir duvar veya çatı tertibatında ve test aparatında yoğuşmanın tespit edilmesi ve izlenmesi için de geçerlidir.

TOW diğer sahalarla karşılaştırma için ölçülürse, özellikle bu veriler sahaya özel diğer enstrümantasyon teknikleriyle birlikte kullanılırsa, maruziyet sahası kalibrasyonu veya karakterizasyonu önemli ölçüde geliştirilebilir.

SI birimlerinde belirtilen değerler standart olarak kabul edilecektir. Bu standarda başka hiçbir ölçü birimi dahil edilmemiştir.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

EUROLAB, üreticilere ASTM G84 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp