ASTM G87 Nemli SO2 Testlerini Yürütmek için Standart Uygulama

ASTM Testleri

ASTM G87 Nemli SO2 Testlerini Yürütmek için Standart Uygulama

EUROLAB, son teknolojiye sahip akredite laboratuvarları ve uzman ekibiyle birlikte, ASTM G87 testi kapsamında kesin ve hızlı test hizmetleri sunar. Bu uygulama, yoğunlaştırılmış numuneye maruz kalma yoluyla malzeme veya ürün spesifikasyonlarının gereksinimlerine uygun olarak kalitatif değerlendirme testlerinin yürütülmesinde kullanılacak aparat ve prosedürü kapsar.

ASTM G87 Nemli SO2 Testlerini Yürütmek için Standart Uygulama

Maruz kalma koşulları, özel gereksinimlere uyacak şekilde değiştirilebilir ve bu uygulama, farklı kükürt dioksit konsantrasyonlarının kullanımına ve sürekli olarak veya kükürt dioksit içeren atmosfere ve ortam atmosferine alternatif maruz kalma döngülerinde yürütülen testler için hükümler içerir.

Kullanılacak testin çeşidi, gerekli maruz kalma süresi, test numunesinin tipi ve başarısızlık kriterleri bu uygulamada belirtilmemiştir. Bu tür ayrıntılar, uygun malzeme ve ürün satın alma özelliklerinde sağlanır.

Bu standart, varsa, kullanımıyla ilgili tüm güvenlik endişelerini ele alma iddiasında değildir. Uygun güvenlik, sağlık ve çevre uygulamalarını oluşturmak ve kullanımdan önce düzenleyici sınırlamaların uygulanabilirliğini belirlemek bu standardın kullanıcısının sorumluluğundadır.

Bu uluslararası standart, dünya ticaret örgütü ticaretin önündeki teknik engeller (TBT) komitesi tarafından yayınlanan uluslararası standartların, kılavuzların ve tavsiyelerin geliştirilmesine ilişkin ilkeler kararında belirlenen standardizasyona ilişkin uluslararası kabul görmüş ilkelere uygun olarak geliştirilmiştir.

EUROLAB, üreticilere ASTM G87 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp