DIN 73379 Karayolu Araçları, Yakıt Hortumları için Standart Test

ASTM Testleri

DIN 73379 Karayolu Araçları, Yakıt Hortumları için Standart Test

EUROLAB laboratuvar DIN 73379 standardı kapsamında test ve uygunluk hizmeti sunar. Bu standart, içten yanmalı motorlar için yakıt dağıtımı için hortumlar ve hortum dirsekleri için geçerlidir. Boyutları, yapıyı, malzemeleri, tanımlamayı, ürün gerekliliklerini ve bunların test edilmesini belirtir.

DIN 73379 Karayolu Araçları, Yakıt Hortumları için Standart Test

Hortumlar teslim edildiğinde kuru ve iç ve dış hortum yüzeyinde kirlerden (lifler, elastomer aşınması, yabancı cisimler vb.) arındırılmış olmalıdır.

İç ve dış katmanlar eşit kalınlıkta, eş merkezli ve görünür çatlaklardan, gözeneklerden, yabancı kalıntılardan ve diğer kusurlardan arındırılmış olmalıdır.

İç çap, silindirik bir test mandreli ile kontrol edilecektir. Ölçüm noktası hortum arayüzünden en az 8 mm uzakta olmalıdır.

Test mandreli olarak tek veya kademeli mandreller kullanılabilir. Test mandrelinin ofset test çapı, 1/10 mm veya 5/100 mm derecelendirme ile en az 10 mm uzunluğunda olmalıdır. Hortumun minimum ve maksimum iç çapı için test çapı için izin verilen %10'luk bir sapma geçerlidir.

EUROLAB, üreticilere DIN 73379 test uyumluluğu konusunda yardımcı olur. Test uzmanlarımız, profesyonel çalışma misyonu ve prensipleri ile siz üretici ve tedarikçilerimize laboratuvarlarımızda en iyi hizmeti ve kontrollü test sürecini sunar. Bu hizmetler sayesinde işletmeler daha etkin, yüksek performanslı ve kaliteli test hizmetleri almış olmakta ve müşterilerine, güvenli, hızlı ve kesintisiz hizmet vermektedir.

Hemen Teklif Alın

Randevu almak, daha detaylı bilgi edinmek yada değerlendirme talep etmek için formumuzu doldurarak size ulaşmamızı isteyebilirsiniz.

WhatsApp